CRCW2512549KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512549KFKEGHP
JLCPCB Part #
C1710760
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 500V 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS