RN60C7682BRSL
MFR.Part #
RN60C7682BRSL
JLCPCB Part #
C1797591
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors