CRCW121016K0JNTA
MFR.Part #
CRCW121016K0JNTA
JLCPCB Part #
C3959763
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount