CRCW121018K0JNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW121018K0JNTA
JLCPCB Part #
C4344113
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount