RN73R2ETTD2520B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2520B10
JLCPCB Part #
C4339782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS