CRCW12062K40JNEB
MFR.Part #
CRCW12062K40JNEB
JLCPCB Part #
C4251076
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS