RN55E66R5BBSL
MFR.Part #
RN55E66R5BBSL
JLCPCB Part #
C1426568
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors