ESR18EZPF23R7
MFR.Part #
ESR18EZPF23R7
JLCPCB Part #
C2104229
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS