BYM11-50-E3/97
MFR.Part #
BYM11-50-E3/97
JLCPCB Part #
C17192822
Description
-65℃~+175℃ 1.3V@1A 150ns 1A 50V 5uA@50V DO-213AB Switching Diodes ROHS