CRCW08055K62FKEAHP
MFR.Part #
CRCW08055K62FKEAHP
JLCPCB Part #
C3942133
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS