NTCLE100E3224GB0A
MFR.Part #
NTCLE100E3224GB0A
JLCPCB Part #
C3153020
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 220kΩ 4370K 500mW ±2% ±2.5% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS