CW010R7500JE12
MFR.Part #
CW010R7500JE12
JLCPCB Part #
C3495512
Description
-65℃~+350℃ 13W 750mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS