CRCW080547M0JPTAHR
MFR.Part #
CRCW080547M0JPTAHR
JLCPCB Part #
C4291512
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount