CRCW080547M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW080547M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C2081132
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS