Y079313K3350A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y079313K3350A9L
JLCPCB Part #
C1469030
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.335kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS