MMA02040D9760FB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMA02040D9760FB300
JLCPCB Part #
C4093688
Package
0204
Description
-55℃~+155℃ 400mW 976Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS