CRCW0805442KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805442KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4070853
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS