CRCW0805402KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805402KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4147291
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS