CRCW0805402RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805402RFKEAHP
JLCPCB Part #
C1730983
Description
-55℃~+155℃ 150V 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS