CP00101R200KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP00101R200KE663
JLCPCB Part #
C3566553
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1.2Ω 10W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS