CRCW08051K80FKEAC
MFR.Part #
CRCW08051K80FKEAC
JLCPCB Part #
C1511858
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS