RN732ATTD1003C50
MFR.Part #
RN732ATTD1003C50
JLCPCB Part #
C3992304
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS