Y1442119R400T0L
MFR.Part #
Y1442119R400T0L
JLCPCB Part #
C1485949
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 119.4Ω 500mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors