CRCW0805180RJNTA
MFR.Part #
CRCW0805180RJNTA
JLCPCB Part #
C4127324
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount