RNC50H1542FRRSL
MFR.Part #
RNC50H1542FRRSL
JLCPCB Part #
C1813215
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors