CMF55953K00FHEB
MFR.Part #
CMF55953K00FHEB
JLCPCB Part #
C1774554
Description
-55℃~+175℃ 500mW 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS