CRCW0805169RFKEA
MFR.Part #
CRCW0805169RFKEA
JLCPCB Part #
C2081810
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS