CRCW0201392KFKED
MFR.Part #
CRCW0201392KFKED
JLCPCB Part #
C2114983
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30V 392kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS