CRCW0805196RFKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0805196RFKEA
JLCPCB Part #
C2081340
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 196Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS