CRCW06032R61FKEAHP
MFR.Part #
CRCW06032R61FKEAHP
JLCPCB Part #
C4279686
Description
-55℃~+155℃ 2.61Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS