500D106M200DD5A
MFR.Part #
500D106M200DD5A
JLCPCB Part #
C1604321
Package
Plugin,D9.5xL24mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 200V 24mm 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL24mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded