RN55E1871BB14
MFR.Part #
RN55E1871BB14
JLCPCB Part #
C1415308
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors