CRCW060322K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW060322K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4227797
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS