RT0603WRB078R2L
MFR.Part #
RT0603WRB078R2L
JLCPCB Part #
C3947740
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS