RNC50H2320DRB14
MFR.Part #
RNC50H2320DRB14
JLCPCB Part #
C1453289
Description
-65℃~+175℃ 100mW 232Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors