CRCW060327K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW060327K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4160514
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS