CRCW0603107RFKTB
MFR.Part #
CRCW0603107RFKTB
JLCPCB Part #
C4335418
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount