Y001560K0000A2L
MFR.Part #
Y001560K0000A2L
JLCPCB Part #
C1473995
Description
-55℃~+125℃ 250mW 60kΩ ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors