CRCW0603147RFKTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0603147RFKTB
JLCPCB Part #
C4117132
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount