CRCW040251R0JNEDIF
MFR.Part #
CRCW040251R0JNEDIF
JLCPCB Part #
C4128613
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS