SIHG33N60E-GE3
MFR.Part #
SIHG33N60E-GE3
JLCPCB Part #
C467933
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150nC@10V 278W 2V 3.508nF 33A 600V 6pF 99mΩ@10V TO-247AC-3 MOSFETs ROHS