CRCW040247R0JNEDIF
MFR.Part #
CRCW040247R0JNEDIF
JLCPCB Part #
C4349272
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS