RMC1/16SK9310DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK9310DTH
JLCPCB Part #
C6187899
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS