CRCW0402287RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402287RFKTD
JLCPCB Part #
C4199788
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount