RER60F7320RC02
MFR.Part #
RER60F7320RC02
JLCPCB Part #
C1569624
Description
5W 732Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance