RN50C1430FRSL
MFR.Part #
RN50C1430FRSL
JLCPCB Part #
C1794897
Description
-65℃~+175℃ 143Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors