PTF658K4500FXBF
MFR.Part #
PTF658K4500FXBF
JLCPCB Part #
C1442713
Description
-55℃~+150℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors