CRCW0402240RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402240RFKTD
JLCPCB Part #
C1854730
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount