CRCW0402249RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402249RFKTD
JLCPCB Part #
C3988177
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount