RNC60K2212FRB14
MFR.Part #
RNC60K2212FRB14
JLCPCB Part #
C1412291
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors